איך לצייר דמויות מצויירות

ילדים מאוד מתחברים לדמויות מצויירות מתוך סדרות טלוויזיה וסרטים ומעדיפים לבצע פעילויות שקשורות בדמויות הללו. לפניכם ציורים קלים של הדמויות האהובות ביותר על ילדים, שפשוט תהנו לצייר והם לגמרי ציורים למתחילים אותם תלמדו באמצעות סרטון, כיצד לצייר שלב אחר שלב.

סרטוני הדרכה: איך לצייר דמויות מצויירותכדי לצפות בסירטונים במסך גדול, הפעילו את הסרטון שבחרתם ולחצו על הסימון המרובע "Full Screen"

איך לצייר את בוב ספוג
איך לצייר דמויות דיסני
איך לצייר פטריק סטאר
איך לצייר מיניון
איך לצייר ליצן
איך לצייר ספיידרמן
איך לצייר קומיקס
איך לצייר פיה
איך לצייר נסיכה

רוב הילדים אוהבים לצפות בסדרות וסרטים לילדים, ומתחברים בקלות לדמויות השונות המופיעות בהם. הדמויות יכולות להיות בובות יפות, חיות חמודות, נסיכות, פיות, גיבורי על ועוד המון דמויות הלקוחות מעולם הסדרות והסרטים המצויירים. אז אם בא לכם לדעת איך לצייר דמויות מפורסמות שאתם אוהבים, או אפילו להמציא דמות קסומה מעולם האגדות שהיא לגמרי שלכם, הגעתם למקום הנכון.

פה תלמדו בעזרת סרטונים המדגימים איך לצייר שלב אחר שלב, איך לצייר דמויות מצויירות מגניבות ויפות ממש בקלות. ציור דמויות מצויירות יעזור לכם לשפר את יכולות הציור ובכלל ירחיב את הדמיון והכישרון האומנותי והעיצובי שלכם. אז אם ציור הוא תשוקה אמיתית שלכם, באתר שלנו תוכלו ללמוד לצייר ברמת מתחילים ואט לאט להשתפר ולצייר גם ציורים מורכבים יותר.

אז קדימה לעבודה! קחו דף נייר ועיפרון, הפעילו את הסרטון והתחילו לצייר את הדמות האהובה עליכם. תוכלו אחר כך לצבוע אותה ולשלוח לחברים ולמשפחה את כישרון הציור הנפלא שלכם.

יש סרטון הדרכה שהייתם רוצים? עדכנו אותנו ונוסיפו לאתר

אהבתם? שתפו גם חברים