איך לצייר חיות

ציורי חיות הם הפופולריים ביותר בקרב ילדים שכן חיות הטבע הוא אחד הנושאים הראשונים שילדים נתקלים בו ולומדים עליו כבר בראשית חייהם. בקטגוריה הזו לומדים איך לצייר חיות שלב אחר שלב בעזרת סרטוני ציור המותאמים לילדים.

סרטוני הדרכה: איך מציירים חיותכדי לצפות בסירטונים במסך גדול, הפעילו את הסרטון שבחרתם ולחצו על הסימון המרובע "Full Screen"

איך לצייר כלב
איך לצייר חתול
איך לצייר דרקון
איך לצייר סוס
איך לצייר דולפין
איך לצייר פיל
איך לצייר ארנב
איך לצייר אריה
איך לצייר ציפור


איך לצייר פרה
איך לצייר דובי
איך לצייר פרפר
איך לצייר ינשוף
איך לצייר דג
איך לצייר קוף

האם תמיד חלמתם לדעת איך לצייר חיות באמצעות כמה צעדים פשוטים? באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון סרטונים של חיות אהובות המדגימים איך מציירים חיות שלב אחר שלב. למשל: איך לצייר כלב? איך לצייר סוס, איך לצייר ארנב ועוד המון חיות מקסימות שילדים הכי אוהבים. אז תנו לדמיון שלכם לפרוץ גבולות וציירו בעצמכם את חיה אמיתית שאתם אוהבים. כך תוכלו להרשים את המשפחה והחברים עם יכולות הציור והכישרון שלכם וגם כמובן לשפר את יכולות הציור שלכם ולדעת לצייר כל חיה שרק תרצו. בכל סרטון תצפו איך מציירים באמצעות עיפרון על דף נייר פשוט את החיה שאתם רוצים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקחת דף ועיפרון, ללחוץ על Play בסרטון ולעקוב אחר השלבים עד להשלמת הציור. אפשר כמובן לצייר גם עם כלי כתיבה אחר מאשר עיפרון, אבל אנחנו ממליצים לכם להתאמן על הציור שלכם בעזרת עיפרון ומחק כדי להגיע לתוצאה הרצויה ולערוך בקלות שינויים בציור שלכם. לאחר מכן תוכלו לעבור על הציור עם כלי כתיבה בולט יותר (כמו עט או טוש), ולצבוע את הציור להנאתכם.

יש סרטון הדרכה שאתם מחפשים? עדכנו אותנו ונוסיפו לאתר

אהבתם? שתפו גם חברים