לצייר זה תמיד כיף והילדים יכולים לפתח כישורים ומיומנויות בזכות הציור. האחריות שלנו בתור הורים היא להיות היד המכוונת אשר מעודדת אותם ומסייעת לבנות את הביטחון העצמי שלהם ולחקור את הפוטנציאל הפנימי. מומלץ מאוד לעודד את הילדים לצייר ולצורך כך ניתן ללמד אותם איך לצייר חיות. במקרים רבים לילדים יש את הדחף לצייר חייה מסוימת אבל הם פשוט לא יודעים מאיפה להתחיל. לכן כתבנו את הפוסט איך לצייר חיות – מדריך למצייר המתחיל אשר באמצעותו ניתן בקלות ללמד את הילדים איך לצייר חיות. ציורי חיות יכולים להיות נקודת התחלה טובה ממנה הם ימשיכו לפתח את כישורי הציור והמיומנויות הנרכשות. אם אתם רוצים לעודד את הילדים שלכם לצייר ולהאמין בעצמם, תוכלו להראות להם איך מציירים בטכניקות שונות. אך מה לעשות כאשר אין לכם מושג בציור? אל דאגה באתר שלנו תמצאו מגוון סרטונים ומידע אשר יעזור לכם ללמד את הילדים איך מציירים חיות.

לחצו כאו לצפייה בכל סרטוני ההדרכה של ציורי חיות

איך לצייר כלב – כלב הוא חייה חמודה ואהובה מאוד על הילדים. הילדים נחשפים לכלבים בחיי היום יום ובאופן טבעי מגלים עניין בכלבים; לחלקם יש כלב בבית ואם לא הם בוודאי נתקלים בו אצל חברים או ברחוב.

איך לצייר סוס – ילדים רבים מגלים משיכה לסוסים אך לפעמים נראה כי סוס הוא בעל חיים שקצת קשה לצייר. עם המדריך הווידאו שצירפנו תוכלו ללמוד איך לצייר סוס בקלי קלות. פשוט היצמדו לשלבים וגם אתם תצליחו.

איך לצייר ארנב – ארנבים חמודים יכולים להיות רעיון מעולה לציור. אבל איך לצייר ארנב? מאיפה מתחילים, האם מהאוזניים או אולי מהגוף עצמו? המדריך ווידאו ילמד אתכם איך לצייר ארנב בקלי קלות.

איך לצייר חתול – בא לכם לצייר איזה חתול ג׳ינג׳י? או אולי בכלל חתול בצבעים לא רגילים. אין שום בעיה, המדריך שלנו ילמד אתכם איך מציירים חתול. אתם כבר יכולים להוסיף איזה צבע שתרצו. מצידנו שיהיה זה חתול ירוק עם נקודות ורודות.

איך לצייר דולפין – רוב הילדים לא ראו דולפינים במו עיניהם אלא רק בתכניות הטלוויזיה או בתמונות. מסיבה זו הם צריכים להפעיל דמיון ולא תמיד יודעים איך לצייר דולפין. האמת שזה פשוט למדי, שימו לב למדריך איך לצייר דולפין.

איך לצייר אריה – מי לא רוצה לצייר את מלך החיות? שימו לב להוראות ובקלי קלות תוכלו ללמוד איך לצייר אריה שואג וחמוד.

איך לצייר דרקון – מה יותר מדליק מאשר לצייר דרקון יורק אש? אבל האמת שזה קצת מסובך ואין שום דרקון בסביבה שיראה לכם איך. אבל מדריך הווידאו יעשה הכל יותר פשוט ויראה לכם איך לצייר דרקון בקלות.

איך לצייר פיל – לפעמים הילדים רוצים לצייר פיל אבל מאיפה מתחילים לצייר את החיה הזו? מהחדק? מהראש או אולי מהרגליים. שימו לב למדריך שמלמד איך לצייר פיל ועושה סדר בדברים.

רוצים לדעת לצייר עוד חיות? כתבו לנו איזו חיה אתם רוצים לדעת לצייר, ונוסיף סרטון הדרכה לאתר.