גוגל השיקה את תוכנת הציור המקוונת והסופר מדליקה שלה לקהל הגולשים: גוגל AutoDraw. מה שמיוחד בתוכנת הציור של אוטודרו, זה שברגע שאתם מתחילים לצייר עם העכבר, התוכנה יודעת לזהות ולנחש מה בדיוק אתם רוצים לצייר ואז מציעה לכם להשלים באופן אוטומטי את הציור שלכם! מדהים, לא? כל כך כיף לשרבט צורות באמצעות התוכנה ולבחון את הצעות הציור שלה, שזה מרגיש כמו משחק מחשב 🙂

כמה נחמד שלא צריך לדעת לצייר באופן מדוייק, או להיות כשרוניים באופן יוצא דופן – AutoDraw עוזרת לכל הגולשים שרוצים לצייר להגשים את רצונם ולא משנה כמה ידע או ניסיון יש להם – כולם מוזמנים לצייר! כמובן שניתן גם לשרטט ציורים מדויקים שלכם בלבד, לא חובה להשתמש ביכולת זיהוי האובייקטים של גוגל. אפשרות נוספת ונחמדה היא שאחרי שסיימתם לצייר משהו, ניתן להוריד את הציור ולשמור אותו על המחשב.

ליצור דפי צביעה בעצמכם עם אוטודרו

אפשר ליצור בקלות המון דפי צביעה בעצמכם עם אוטודרו. פשוט מתחילים לשרטט אובייקט שבא לכם לצבוע, והמערכת תציע לכם לבד ציורים מוכנים מראש. אתם יכולים להוסיף מספר ציורים מוכנים מראש או לצייר בעצמכם את כל האובייקטים על דף העבודה. בסיום תוכלו לשמור את הציור, להדפיס ולצבוע אותו.

כרגע יש מאות ציורים מוכנים מראש ועם הזמן גוגל תוסיף עוד ועוד ציורים, כך שתמיד אפשר לחזור לתוכנה ולבחון את הציורים החדשים. את התוכנה אפשר להפעיל דרך המחשב, הסמארטפון והטאבלט, כך שאם יש לכם גישה לאינטרנט, אתם מסודרים.

יתרון נוסף, הוא שאין יותר מידי כלים ציור במערכת, רק מספר כלים פשוטים שמשפיעים על הנראות של הציור שלכם. המשמעות היא, שגם ילדים קטנים מאוד עם כישורי ציור התחלתיים, יכולים לצייר עם התוכנה. לסיכום, כל אחד יכול! הכנסו והתחילו לצייר ולשחק עם אוטודרו!

ויש לגוגל גם את Quick Draw שהוא מעין משחק ניחושים. אתם מתחילים לשרטט משהו בתוכנה, וגוגל צריכה בתוך 20 שניות לזהות מה התכוונתם לצייר ולהציע ציור מוגמר. זו הזדמנות מצויינת לבחון את יכולות הבינה המלאכותית ביישומים של גוגל.

לצייר עם אוטודרו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *