דפי צביעה דורה

1. הקליקו על ציור

2. עברו לדף צביעה

3. לחצו על הדפסהדף צביעה דורה
דף צביעה דורה
דף צביעה דורה ובוץ משחקים
דף צביעה דורה ובוץ משחקים
דף צביעה דורה על סקייטים
דף צביעה דורה על סקייטים
דף צביעה דורה משחקת בכדור
דף צביעה דורה משחקת בכדורדורה החוקרת היא סדרת אנימציה טלוויזיונית פופולרית, בה הדמות המרכזית, דורה מזמינה ילדים להצטרף בכל פרק למסע מופלא וקסום של הרפתקאות בג'ונגל יחד עם בוץ הקוף, חטפני השועל וחברים נוספים. בכל פרק בסדרה מבקשת דורה עזרה מהילדים בפיתרון חידה או תעלומה, והילדים מסייעים לה לפתור אותה ובכך גם לומדים מושגים חדשים.

הסדרה מגלים עם דורה מספרת על דורה וחברים שיוצאים להרפתקאה בעזרת מפה שבה מופיעים שלושה מקומות בהם עליהם לצלוח משימות. בכל מקום אליו דורה מגיעה, הילדים שצופים בסדרה צריכים לומר מילה או לעשות תנועה כלשהי שתעזור לדורה ולחבריה לפתור את המשימה ולהמשיך הלאה במסע. לאחר שהמשימה בוצעה בהצלחה מופיעים הפתרונות שהילדים היו צריכים לומר או לעשות. בדרך זו לומדים הילדים לומר מילים חדשות ולעשות הקשרים בין בעיה לפיתרון. בחרו את דף הצביעה עם הדמות המועדפת עליכם (או כמה מהם), הדפיסו וצבעו. אחר כך תוכלו לתלות את הציור על המקרר :)

רוצים לצבוע עוד 30 ציורים של דורה? הכנסו לחוברת צביעה דורה ותמצאו המון דפי צביעה של דורה וחברים נוספים מהסדרה שייגרמו לכם להיות הכי יצירתיים שיש. בחוברת תמצאו דפי צביעה נפלאים של דורה מבצעת פעולות שונות כמו למשל: דורה מחזיקה סלסלה עם תפוחים, דורה וחברים נוסעים במכונית, דורה משחקת עם חברים, דורה מחזיקה אפרוח חמוד שבקע מביצה, דורה מטיילת בשדה עם חיות, דורה ובוץ יוצאים ביום שמש לטייל עם משקפי שמש, דורה ובוץ משחקים בכדור, דורה ובוץ לבושים בבגדי ריקוד, דורה חוגגת יומולדת עם חברים, דורה מחליקה על הקרח, דורה הקאובואית רוכבת על סוס, דורה מחבקת דובי, דורה משחקת כדורגל, דורה ובוץ הולכים לראות רכבת ועוד המון ציורים נפלאים לצביעה שתוכלו להדפיס מייד.

דפי צביעה דורה

1. דף צביעה דורה שמחה וצוהלת עם תיק על הגב

2. דף צביעה דורה רוקדת עם בוץ חברה הטוב

3. דף צביעה דורה לובשת שמלה ומחליקה על סקייטים

4. דף צביעה דורה משחקת עם כדור

 

בחרו דף צביעה מתוך מגוון דפי צביעה דורה שיש באתר שלנו,
הדפיסו והתחילו בפעילות כייפית של יצירה עם ציורים לצביעה.

חיפשתם דף צביעה באתר ולא מצאתם? עדכנו אותנו ונשתדל להוסיפו לאתר בהקדם.