דפי צביעה מיקי מאוס

1. הקליקו על ציור

2. עברו לדף צביעה

3. לחצו על הדפסהדף צביעה מיקי מאוס אוכל גלידה
דף צביעה מיקי מאוס אוכל גלידה
דף צביעה מיקי מאוס
דף צביעה מיקי מאוס
דף צביעה מיני מאוס
דף צביעה מיני מאוסאין מי שלא מכיר את מיקי מאוס. דמות האנימציה הותיקה הפופולרית ביותר של וולט דיסני שהופיעה בסרטים וספרי קומיקס רבים. מיקי מאוס הוא עכבר שיש לו בת זוג יפהפיה בשם מיני מאוס. הדמויות המרכזיות בסרטים ובסדרות הן: מיקי מאוס העכבר, מיני מאוס בת הזוג של מיקי, דונלד דק הברווז הרגזן שמדבר באופן לא ברור, דייזי דק בת הזוג של דונלד דק, גופי הכלב, פלוטו הכלב, פיט החתול השמן, קלרבל הפרה וחברים נוספים.

בהמשך נוצרה סדרה חדשה בשם מועדון החברים של מיקי מאוס. בכל פרק בסדרה יש משימה ופיתרון שצריך להגיע אליו עד לסוף הפרק. כדי לפתור את המשימה מיקי מאוס וחבריו צריכים להיעזר בסל עם חפצים, והילדים שצופים בסדרה צריכים לבחור איזה חפץ ספציפי הוא זה שמתאים לפיתרון המשימה שמוצגת בכל פרק. בחרו דף צביעה של מיקי מאוס או מיני מאוס, הדפיסו וצבעו. אחר כך תוכלו לתלות את הציור על המקרר :)

עקבו אחר הסרטון איך לצייר את מיקי מאוס ואחר כך תוכלו לשלוח לנו את הציור ונשמח לשים את הציור שלכם באתר!

רוצים לצבוע עוד 32 דפי צביעה מגניבים בטירוף של מיקי מאוס? הדפיסו חוברת צביעה מיקי מאוס ותשקעו בעולם נפלא של מיקי מאוס וחברים. בחוברת תמצאו ציורים לצביעה של מיקי מאוס מביא זר פרחים לאהובתו, מיקי מאוס מחלק מייל עם מיני מאוס ופלוטו, מי מאוס רוכב על אופניים בדרך לבית הספר, מיני מאוס וחבריו: דונלד דק, פלוטו, מיני מאוס ועוד, מיקי מאוס הספורטאי, מיקי מאוס הולך לבצע תיקונים, מיקי מאוס הקוסם, מיקי מאוס ושק ההפתעות, מיקי מאוס רוכב על מזחלת מלאה במתנות ועוד ועוד...

דפי צביעה מיקי מאוס

1. דף צביעה מיקי מאוס מחזיק גביע עם גלידה ומתרגש לקראת האכילה

2. דף צביעה מיקי מאוס פורס ידיים לצדדים ומחייך

3. דף צביעה מיני מאוס, אישתו של מיקי מאוס מאוהבת עם לבבות מסביבה

 

בחרו דף צביעה מתוך מגוון דפי צביעה מיקי מאוס שיש באתר שלנו, הדפיסו והתחילו בפעילות כייפית של יצירה עם ציורים לצביעה.

חיפשתם דף צביעה באתר ולא מצאתם? עדכנו אותנו ונשתדל להוסיפו לאתר בהקדם.