דפי צביעה ספיידרמן

1. הקליקו על ציור

2. עברו לדף צביעה

3. לחצו על הדפסהדף צביעה ספיידרמן
דף צביעה ספיידרמן
דף צביעה ספיידרמן בפעולה
דף צביעה ספיידרמן בפעולה
דף צביעה ספיידרמן מטפס על בניינים
דף צביעה ספיידרמן מטפס על בנייניםספיידרמן, הלא הוא איש העכביש, דמות קומיקס בדיונית ואחד מגיבורי העל הפופולריים ביותר בעולם. עם הזמן נוצרו סדרות וסרטים רבים המבוססים על דמותו של ספיידרמן, אשר משתמש בכוחות העל שלו כדי להגן על תושבי עירו ונלחם באוייבים אשר רוצים לפגוע בו או בקרובים לו. בחרו דף צביעה של גיבור העל האהוב עליכם, אחר כך תוכלו לתלות את הציור על המקרר :)

ספיידרמן היה איש רגיל בשם: פיטר פארקר שעכביש רדיואקטיבי עקץ אותו והפך אותו לגיבור על עם כוחות מיוחדים. ספיידרמן מפעיל את כוחותיו כדי להציל חפים מפשע או ברשעים שרוצים להשמיד את ספיידרמן עצמו. לספיידרמן יש כוחות על מרובים כגון: כוח פיזי גדול מאוד בהשוואה לבני אדם רגילים, עמידות גופנית גבוהה לנזקי גוף - ספיידרמן יכול לקבל חבטות שכמעט ולא יפגעו בו או שהוא לא ירגיש אותן כלל, לספיידרמן יש יכולת ריפוי עצמי של הגוף מפציעות וגם מהירות גבוהה מאוד של תזוזה ממקום למקום בהשוואה לבני אדם רגילים. הכוח הבולט ביותר של ספיידרמן נמצא ביכולתו לטוות קורי עכביש גמישים ודביקים עם חוזק נדיר ולהוציא אותם מתוך שורש כף היד שלו. ספיידרמן גם משתמש בחוכמתו הרבה כדי לארגן סביבה מסובכת יותר בעבור אויביו.

באתר תמצאו גם 20 דפי צביעה ספיידרמן מגניבים וייחודיים שייסחפו אתכם לעולם הרפתקאות נפלא של גיבורי העל. בחוברת תמצאו ציורים לצביעה של ספיידרמן בזמן משימה, ספיידרמן קופץ מעל בניינים, ספיידרמן נלחם ברשעים, ספיידרמן מפעיל את כוחות העל שלו ומוציא חוטים מתוך היד, ספיידרמן עם חבריו: סופרמן ובאטמן, ספיידרמן בלי המסיכה, ספיידרמן מציל אזרחים ועוד ועוד.

דפי צביעה ספיידרמן

1. דף צביעה ספיידרמן - ציור פנים מדוייק ויפהפיה עם ראשו של ספיידרמן

2. דף צביעה ספיידרמן בפעולה - משתמש בכוחותיו וטווה חוטים כדי שיוכל לקפוץ בקלות על קירות

3. דף צביעה ספיידרמן מטפס על בניינים בדרכו למשימת הצלה

 

בחרו דף צביעה מתוך מגוון דפי צביעה ספיידרמן שיש באתר שלנו, הדפיסו והתחילו בכיף ויצירה עם ציורים לצביעה.

חיפשתם דף צביעה באתר ולא מצאתם? עדכנו אותנו ונשתדל להוסיפו לאתר בהקדם.