דפי צביעה תותית

1. הקליקו על ציור

2. עברו לדף צביעה

3. לחצו על הדפסהדף צביעה תותית מחזיקה כוס משקה
דף צביעה תותית מחזיקה כוס משקה
דף צביעה תותית המתוקה
דף צביעה תותית המתוקה
דף צביעה תותית עם חברה
דף צביעה תותית עם חברהתותית המתוקה היא דמות מתוך סדרת טלוויזיה וסרטים לילדים המתארים את קורותיה של תותית וחבריה פודינג וקוקי חיות המחמד. כל החברים של תותית עשויים ממאכלים טעימים ומתוקים (עוגית, פצפוצית, דובדבנית, גלידונית ועוד) ויחד עם יוצאים להרפתקאות בכל פרק בסדרה. 

כל ההרפתקאות מתרחשות בארץ דמיונית שנקראת: "ארץ תות". תותית מתגוררת בבית העשוי מתות, והיא הילדה הכי אופטימית, חיובית וטובת לב בכל ארץ תות. תותית תמיד עוזרת לחבריה להאמין שביכולתם להשיג כל מה שרק יירצו. בחרו את הדמות האהובה עליכם, הדפיסו וצבעו את הציור. אחר כך תוכלו לתלות את הציור על המקרר :)

דפי הצביעה של תותית מתאימים לילדים בכל הגילאים ואפשר להשתמש בהם בבית, אצל חברים ואפילו בגן או בכיתה. אפשר גם להדפיס את כל דפי הצביעה שיש באתר וליצור חוברת צביעה של תותית ואפשר גם להוריד חוברת צביעה של תותית.

רוצים עוד דפי צביעה של תותית ועוד דמויות מרכזיות מתוך הסדרה? הכנסו למאגר דפי צביעה תותית ובחרו אחד מהציורים הבאים: תותית הטינאייג'רית, תותית לבושה בסטייל, תותית עם תספורת פוני מדליקה, קסטרד החתול הפרוותי של תותית, תותית עם הכלב האנרגטי שלה - פאפקייק, פצפוצית - ילדת העוגיות, לימונית - ילדת הלימונים, תפוזית - ילדת התפוזים וחברתה הטובה של תותית, יפית - מעצבת האופנה, האק הילד, דובדבנית - ילדת דובדבנים מוזיקלית, אוכמנית - ילדת האוכמניות, גלידונית - ילדת הגלידה, מנטה - ילדת המנטה המרושעת שאיננה אוהבת את תותית, מתוקית התפוחית - ילדת התפוחים, עוגית ילדת העוגות, קובי אוכמני - חבר ילדות של תותית שיודע לרכב על סקייטבורד ודובשנית הסייחה של תותית.

דפי צביעה תותית

1. דף צביעה תותית המתוקה מחייכת ומחזיקה בידה כוס משקה עם קש

2. דף צביעה תותית המקסימה יושבת מאושרת

3. דף צביעה תותית וחברתה הטובה פצפוצית, מחייכות ועושות פוזות

 

בחרו דף צביעה מתוך מגוון דפי צביעה תותית שיש באתר שלנו,
הדפיסו והתחילו בפעילות כייפית של יצירה עם ציורים לצביעה.

חיפשתם דף צביעה באתר ולא מצאתם? עדכנו אותנו ונשתדל להוסיפו לאתר בהקדם.