ללמוד לצייר – איך לצייר בעצמך

בחלק זה באתר תלמדו איך לצייר דמויות ואובייקטים שילדים אוהבים. נושאים המופיעים תחת ללמוד לצייר - איך לצייר בעצמך הם: איך מציירים כלב, איך מציירים חתול, איך מציירים סוס ובכלל איך לצייר חיות.  תלמדו גם איך לצייר את בוב ספוג, איך לצייר מיניון, נסיכות ועוד דמויות. בנוסף תלמדו איך לצייר פנים ואנשים כמו עיניים, פה, אף וחלקי פנים נוספים, איך לצייר דמויות דיסני, איך לצייר קומיקס, איך לצייר פרחים, עצים ונוף, ועוד המון ציורים קלים שניתן לצייר בשלבים.

ללמוד לצייר - איך לצייר בעצמך

לחצו על הנושא הקשור לדמות או האובייקט שאתם רוצים ללמוד לצייר,  ועברו לסרטון ההדרכה שמדגים כיצד ללמוד לצייר בשלבים.אם כאשר אתם מתחילים לצייר אתם נתקלים בקשיים ולא בטוחים מאיפה צריך או כדאי להתחיל את הציור, אם אתם לא בטוחים איך לצייר עיגול או שאתם מציירים ריבוע בקווים לא ישרים, אם אתם לא בטוחים איך לצייר שני קווים במרחק המתאים במטרה להרכיב ציור שייראה פרופורציונאלי ואם אחרי שסיימתם לצייר אתם רואים שהציור לא יפה או לא נראה לטעמכם - ייתכן מאוד שהסיבה היא משום שאין לכם את המיומנות הבסיסית והידע איך מציירים.

אל תרגישו רע, תדעו שרוב האנשים שאינם רגילים לצייר באופן קבוע, נתקלים בקשיים הללו ולדעת לצייר זו לא מיומנות מובנת מאליה, אלא צריך ללמוד לדעת איך לצייר. לכן הבאנו לכם סרטונים מפורטים כיצד לצייר אלמנטים שלב אחר שלב, כך שתוכלו להתנסות ולשפר את מיומנות הציור שלכם כאשר תיגשו לצייר כל דבר שאתם אוהבים. בחרו אחד מהנושאים המוצגים באתר ואתרו את האובייקט שבא לכם לצייר.

אם עדיין לא קראתם מדוע חשוב כל כך לדעת איך לצייר, קראו את הכתבה המושקעת שלנו: מדוע חשוב ללמוד לצייר.

אם עברתם על כל קטגוריות ללמוד לצייר - איך לצייר בעצמך ולא מצאתם איך מציירים את הדמות או האובייקט שחיפשתם, אין בעיה, פשוט כתבו לנו אילו ציורים בשלבים חסרים לכם, ואנחנו נוסיפם לאתר.

 

אהבתם? שתפו גם חברים