אם הגעתם לכאן אתם וודאי מחפשים ציורים מיוחדים של דמויות, חפצים או מקומות שאתם אוהבים ורוצים לתת לילדים לצבוע בשעות הפנאי. אולי אתם בכלל רוצים לצייר ציור מקורי שלכם ולשלוח אותו כ-דף צביעה לחברים. בכל מקרה לפניכם מדריך להורדת ציורים להדפסה ב-3 שלבים פשוטים אשר בעזרתו תלמדו איך לגשת בקלות להמון ציורים להדפסה ואפילו להרכיב חוברת צביעה מדליקה שילדים יאהבו.

מדריך להורדת ציורים להדפסה ב-3 שלבים פשוטים

שלב 1: חיפוש ציורים לצביעה

חפשו את הציור המועדף עליכם באמצעות בחירת אחת הקטגוריות המופיעות בראש כל עמוד באתר: קטגוריות דפי צביעה להדפסה

אפשר גם למצוא ציורים להדפסה באמצעות תיבת החיפוש המופיעה בכל אחד מעמודי האתר:

 

שלב 2: לחצו על כפתור הדפסה

לאחר שתגיעו לעמוד עם הציור שבחרתם, לחצו על אייקון המדפסת בראש הציור: לחיצה על אייקון מדפסת מייד לאחר שתלחצו על אייקון המדפסת, ייפתח לכם עמוד אישור להדפסה עם הציור שבחרתם. כאן תוכלו לבצע שתי פעולות לפי בחירתכם: א. להדפיס את הציור במדפסת הביתית שלכם באמצעות לחיצה על כפתור: "Print" הדפסה במדפסת ב. לשמור את הציור ולהדפיס ולצבוע מאוחר יותר. כדי לשמור את הציור לצביעה במחשב שלכם, עליכם לבחור בעמוד האישור את האפשרות הבאה: שמירה PDFועכשיו פשוט לחצו שוב על כפתור: "Save" בעמוד האישור: שמירה בעמוד אישור

שלב 3: הדפיסו או שמרו את הציור לצביעה

לאחר שתלחצו על כפתור Save תתבקשו לציין מיקום בו אתם מעוניינים לשמור את דף הצביעה שלכם. בחרו מקום שיהיה לכם קל לזכור או הוסיפו תיקיה חדשה שנקראת: "דפי צביעה להדפסה" או כל שם אחר שבא לכם, והורידו את כל הציורים לצביעה שאתם רוצים. כמובן שאתם יכולים גם ליצור חוברת דפי צביעה עם הנושאים האהובים עליכם. כל מה שעליכם לעשות זה לעקוב אחר המדריך להורדת ציורים להדפסה ב-3 שלבים פשוטים שציינו למעלה, לאחר מכן להדפיס את כל דפי הצביעה השייכים לאותו נושא (לא חייבים נושא, זה רק רעיון), להדק את הדפים יחדיו, וזהו! עוד רעיון מוצלח, הוא ממש ליצור חוברת דפי צביעה בעצמכם עם "שער" ועיצוב לטעמכם. חוברת הצביעה תהיה מורכבת מציורים מקסימים, ותוכלו לשתף ולשלוח אותה לחברים כמתנה או כפעילות צביעה נפלאה.