מנדלות לצביעה


עכשיו אפשר להירגע עם עשרות מנדלות לצביעה בשלל צורות וגוונים המתאימות לכל מי שאוהב לצבוע. תוכלו לבחור דפי צביעה מנדלות ברמת מתחילים (מנדלות לילדים) או ברמת מתקדמים (מנדלות למבוגרים). אז אם אתם מרגישים יצירתיים או בא לכם לנדוד אל תוך מחשבות נעימות, הכנסו לבחור מתוך מגוון מנדלות להדפסה שמחכות לכם באתר.


כניסה מנדלות לילדים


כניסה מנדלות למבוגריםלחצו למעבר דפי צביעה אונליין של מנדלות


צביעת מנדלות היא פעילות נפוצה בשנים האחרונות המתאימה לילדים ומבוגרים כאחד. ישנן מנדלות לצביעה פשוטות יחסית לצביעה וישנם ציורי מנדלות מורכבים יותר ובעלי טקסטורה צפופה שלוקח יותר זמן לצבוע. בכל מקרה יש הסכמה מלאה שפעילות עם דפי צביעה מנדלות, תורמת מאוד להפחתת לחץ אצל בני אדם ומרגיעה מאוד את הנפש. 

כל ציורי המנדלות באתר שלנו הם באיכות גבוהה מאוד, עם הרבה סגנונות (כל אחד יכול למצוא בקלות סגנון מנדלה מועדף) וקל מאוד להדפיס אותן. אנחנו מעדכנים ומוסיפים מנדלות חדשות מעת לעת כדי שלגולשים שלנו לא יהיה משעמם. כל מנדלה לצביעה נבחרה בקפידה ונמצאה מתאימה לקהל הגולשים שלנו. באתר שלנו תמצאו המון מנדלות להדפסה מיידית.

המשמעות של המילה "מנדלה" היא מעגל אשר באופן מטאפורי מייצג את היקום, הסביבה והקהילה. לכל מנדלה יש צורה וקישוטים ייחודיים שהבסיס לה הוא בדרך כלל שרטוטים של מערבולות ומעגלים המתארים את שערי היקום בסגון טיבטי, מזרחי, גיאומטרי ועוד. ישנן גם מנדלות פשוטות לילדים.

צביעת מנדלות היא גם פעילות עם פן טיפולי ונעזרים בה בתחום הטיפול באומנות. המטרה של המנדלה היא לסייע במצבים פסיכולוגים כאשר הפרט סובל מהפרעות כאלה ואחרות, ונמצא כי ניתן להבין פסיכולוגית ונפשית את האדם כאשר הפעלת המנדלה ככלי טיפולי משקפת את המודעות העצמית שלו ויכולתו לפתור קונפליקטים במצבים שונים.

 

בחרו רמת מורכבות של מנדלה ועברו לתצוגה עם מגוון דפי צביעה מנדלות שיש באתר שלנו. כל מנדלה ניתן להדפיס ולהתחיל מייד בפעילות כייפית של יצירה עם ציורים לצביעה. 

חיפשתם דף צביעה באתר ולא מצאתם? עדכנו אותנו ונשתדל להוסיפו לאתר בהקדם.