ראש השנה הוא החג הראשון מבין חגי תשרי והוא החג שפותח את השנה העברית. המשמעות של ראש השנה היא התחלות חדשות, ברכה והתחדשות – בדיוק בגלל זה פונים אחד אל השני בברכת: "שנה טובה". המנהגים של ראש השנה כוללים סעודה חגיגית עם המשפחה וחברים וישנם גם מאכלים המסמלים את החג ששמים על שולחן הסעודה כמו: תפוח בדבש, תמר, רימון, ראש דג וחלה.

בחג ראש השנה יש 3 ימים בהם יש חופש מהלימודים והגנים, וכל הילדים מבלים עם המשפחה בפעילויות שונות ומעבירים את הזמן בכיף. באתר דפי צביעה להדפסה הכנו לכם 3 פעילויות כייפיות במיוחד לרגל חג ראש השנה.

1. דפי צביעה להדפסה לראש השנה (כולל אגרות ברכת שנה לצביעה)

2. משחק צביעה במחשב לראש השנה

3. איך לצייר סמלים של ראש השנה

1. דפי צביעה להדפסה לראש השנה

בעמוד תמצאו דפי צביעה מדליקים עם סמלים ודמויות המייצגים את חג ראש השנה כמו למשל: דף צביעה תפוח בדבש, דף צביעה רימון, דף צביעה תקיעה בשופר, אגרות איחולים וברכות מגוונות עם שנה טובה שאפשר גם להקדיש למשפחה וחברים. הכנסו לעמוד דפי צביעה להדפסה לראש השנה

2. משחק צביעה במחשב לראש השנה

איזה כיף פשוט לבחור המון המון צבעים מתוך טבלת צבעים במחשב וליצור ציורים צבעוניים! הוספנו לכם את כל דפי הצביעה של ראש השנה גם למשחק מחשב בו תוכלו לצבוע ללא גבולות ואפילו לשמור את הציור או להדפיס אותו לאחר מכן. הכנסו לעמוד משחק צביעה לראש השנה

3. איך לצייר סמלים של ראש השנה

רוצים לצייר לבד רימון? תפוח בדבש? אולי אגרת ברכה מעוצבת משלכם לכבוד ראש השנה? צפו בסרטונים הבאים ובתוך כמה דקות, גם לכם יהיה ציור מושקע לכבוד ראש השנה.

איך לצייר תפוח בדבש


איך לצייר רימון


איך לעשות אגרת ברכה לראש השנה