דפי הצביעה הפופולריים ביותר בקרב ילדים הם דפי הצביעה של דיסני משום שדיסני מייצרת סרטים וסדרות עם דמויות שילדים אוהבים ומזדהים איתן ועם הסיפור שכל דמות מייצגת. לכן זה לא באמת מפתיע אתכם שהילדה או הילד שלכם מבקשים מכם להדפיס להם נסיכות דיסני לצביעה נכון? לכן לפניכם מקבץ עם 12 ציורים של נסיכות דיסני לצביעה והדפסה שילדים אוהבים שילדים אוהבים ופשוט לא יפסיקו לצבוע.

רוצים לצבוע עוד ציורים מקוריים של נסיכות שיש רק באתר שלנו? הכנסו לעמוד דפי צביעה נסיכות שיש לנו באתר ובחרו את הנסיכות המקסימות, האבירים והטירות או צבעו אונליין את הדמות האהובה עליכם במשחק מחשב.


להדפסת נסיכות דיסני לצביעה

12 ציורים של נסיכות דיסני לצביעה והדפסה שילדים אוהבים

 

לשבור את הקרח

דף צביעה יפהפייה של דיסני מתוך הסרט לשבור את הקרח (פרוזן) של אנה ואלזה האחיות המקסימות. בדף הצביעה תוכלו לצבוע דמויותיהן של אנא ואלזה שהן מחזיקות ידיים ולובשות שמלות מגונדרות ופרחוניות, ועונדות לגופן תכשיטים מרהיבים.

 

שלגיה ושבעת הגמדים

דף צביעה מהפנט ביופיו מתוך הסרט שלגייה ושבעת הגמדים. בדף הצביעה תוכלו לצבוע את שלגייה היפהפיה הלובשת שמלה ארוכה ומלטפת את ראשו של אחד הגמדים באהבה ורוכנת אליו לנשקו. הגמד שמח ומאושר ששלגייה מעניקה לו אהבה.

 

בת הים הקטנה

דף צביעה מקסים של אריאל בת הים הקטנה מתוך סרט הילדים המפורסם. בדף הצביעה תוכלו לצבוע את אריאל היפה כאשר היא מסרקת את שיערה האדמוני בעזרת מזלג שמישהו זרק לים במקום מברשת שיער. הדפיסו וצבעו את אריאל המקסימה ואת גוף הדג ורגלי הסנפיר שלה.

 

פוקהונטס

דף צביעה מרהיב של פוקהונטס, הנערה האינדיאנית הנדירה ביופייה מתוך סרט הילדים של וולט דיסני. צבעו את דמותה של פוקהונטס ההרפתקנית, הלבושה בבגדים ותכשיטים אינדיאנים מיוחדים.

 

היפה והחיה

דף צביעה נפלא עם דמותה של היפה מתוך סרט הילדים היפה והחיה. צבעו את בל היפה כאשר היא מוזגת תה מקומקום (גברת תיון) אל תוך ספל תה (בנה של גברת תיון). לקומקום ולכוס התה יש פרצופים, שכן הם בעצם העובדים המקסימים של הטירה המכושפת שהפכו לחפצים ולחבריה הטובים של בל בטירה.

 

מולאן

דף צביעה של מולאן הסינית הלוחמת היפה והאמיצה. צבעו את דמותה של מולאן הסינית הלובשת שמלה מסורתית ועל ראשה סיכה ייחודית. על כתפה של מולאן יושב חברה הטוב, מושו הדרקון.

 

אלאדין

דף צביעה איכותי מתוך סרט האגדה אלאדין. צבעו את אלאדין ויסמין כאשר הם לבושים בבגדים מהודרים, מחובקים ומחזיקים ידיים, בזמן שהם מרחפים להם במרומים על השטיח המעופף.

 

סינדרלה

דף צביעה יפהפיה של סינדרלה והנסיך מתוך סרט הפנטזיה של דיסני. צבעו את סינדרלה ונסיך החלומות אוחזים ידיים ולובשים בגדי מלוכה מהודרים. סינדרלה בשמלה מלכותית מנופחת, והנסיך בבגדי מלוכה רשמיים.

 

רפונזל פלונטר

דף צביעה רפונזל מתוך הסרט המוזיקלי של דיסני, פלונטר. בדף תוכלו לצבוע את דמותה של רפונזל ואת שיערה הארוך והקסום שיכול להפוך אנשים לצעירים יותר. רפונזל החייכנית לובשת שמלה ארוכה וחגיגית ורוקדת באושר.

 

הנסיכה והצפרדע

דף צביעה של הנסיכה והצפרדע מתוך הסרט המפורסם של וולט דיסני. בדף הצביעה תוכלו לצבוע את הנסיכה המפורסמת, טיאנה, מחזיקה בידה את הצפרדע המכוערת רגע לפני הנשיקה הגורלית בה הפכה הצפרדע לנסיך יפה תואר.

 

אמיצה

דף צביעה יפהפיה של הנסיכה מרידה המרדנית והקשתית המוכשרת שיוצאת להציל את משפחתה וחבריה מתוך מציאות שופעת כישופים ואתגרים. צבעו את הנסיכה מרידה בעלת השיער האדמוני והשופע, אשר לגופה צמודה קשת גדולה ובגדי ציד המעידים על אומץ לבה.

 

היפהפייה הנרדמת

דף צביעה מקסים ומיוחד של היפהפיה הנרדמת, הדמות הפופולרית ביותר מתוך סרטי דיסני. צבעו את דמותה של היפהפיה הנרדמת עם שיערה השופע, הכתר המלכותי אשר לראשה, שמלתה המלכותית ואת פרח השושנה שהיא מחזיקה בידה.


להדפסת נסיכות דיסני לצביעה